Arnavutköy Bilgisayar Servisi

Özgüven Bilişim Arnavutköy Bilgisayar Servisi

ARNAVUTKÖY BİLGİSAYAR SERVİSİ

Arnavutköy Bilgisayar Servisi olarak hizmetlerine tüm hızıyla devam etmektedir. Genişleyen kadromuzla profesyonel çözümler için yanınızdayız. Her zaman kaliteli hizmet ve uygun fiyat politikasıyla hizmet vermekteyiz. Müşterilerimizle yaptığımız bilişim çözümlerinde, müşterilerimizin istekleri doğrultusunda hareket ederek nokta atışı bilişim çözümleri sunuyoruz. Müşterilerimizin isteklerini analiz ederek ihtiyaç olunan yedek parça ve donanım özelliklerini belirliyoruz. Yaptığımız işlemlerde müdahale ettiğimiz sisteme en uygun parçaya belirleyerek teknik servis hizmeti veriyoruz. Arnavutköy Bilgisayar Servisi olarak tüm bilgisayar, sunucu ve diğer bilişim donanımlarında müşterilerimize maksimum düzeyde hizmet veriyoruz. Uzaktan ve yerinde destek olmak üzere iki farklı hizmet çeşidimiz bulunmaktadır. Yapacağımız anlaşmalara göre bu iki hizmeti müşterilerimizin istekleri doğrultusunda veriyoruz. Hızlı çözümler ve kaliteli ekipmanlarımız sayesinde en uygun parçalar ve bileşenler seçilerek müşterimizin ihtiyaçlarının karşılanmasının yanında oluşan sorunun uygun bir şekilde çözülmesi için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Kurumsal bakım anlaşması sayesinde Arnavutköy bölgesindeki işletmelere anlık ve etkin çözümler sunmak için Arnavutköy Bilgisayar Servisi olarak hizmetinizdeyiz. Tüm yerel ve kurumsal firmalara etkin çözümler sunarak kaliteli hizmet veriyoruz. Bilişim sektörü olsun veya olmasın bilişim ürünlerini bünyesinde barındıran tüm firmalara etkin bilişim çözümleri sunarak faaliyetlerini hızlı bir şekilde sürdürebilmeleri için destek ve bakım – onarım hizmetleri sunuyoruz. Profesyonel ekibimiz ve ekipmanlarımız sayesinde güncel teknoloji standartları dahilinde tüm sorunlara müdahale edebiliyoruz. Teknoloji trendlerini takip ederek son teknoloji sistemler hakkında detaylı bilgilere sahip olmanın yanında, bu ürünler hakkında bakım – onarım ve destek hizmetleri verebiliyoruz. Şirketimizin bu politikası sayesinde güncel tüm bilişim ürünlerine destek hizmeti verebiliyoruz. Donanım ürünlerinin dışında sistem kullanımı için gerekli yazılım araçlarını temin edebiliyoruz. Yazılım teknolojileri konusunda Arnavutköy Bilgisayar Servisi olarak, işletim sistemi yapılandırmaları, antivirus kurulumu, firewall satışı ve yapılandırması, çizim araçları (Adobe ürünleri, Microsoft yazılımları v.b.), programlama araçları, işletim sistemleri kurulumu, sektörel yazılım satışı ve kurulumu v.b. birçok yazılım konusunda satış ve destek hizmeti vermekteyiz. Tüm yazılımlar lisanslı olarak satılmaktadır. Bu konuda gerekli tüm hassasiyetler göz önünde bulundurularak müşterinin ihtiyaçlarını hızlı ve minimum maliyetle satış ve destek hizmetlerini vermekteyiz.

Arnavutköy Bilgisayar Servisi olarak hizmetimizi müşteri memnuniyeti açısından bölgesel alanda yürütmekteyiz. Aynı zamanda Laptop ( Notebook ) tamiri ve bakımı, masaüstü bilgisayar tamiri ve bakımı, bilgisayar bileşenler satışı, bilgisayar toplama, server kurulum ve satışı hizmetleri vermekteyiz. Profesyonel çalışma prensibimiz doğrultusunda müşteri mahremiyeti konusunda oldukça hassas davranıyoruz. Çalışmalarımıza başlamadan önce mutlaka ürünün yedeklerini alıp işlemlerimizi sağlamaktayız. Bu sayede kişisel bilgiler ve önemli araçların silinme riskini ortadan kaldırıyoruz. Gerekli veri güvenliği işlemleri yapıldıktan sonra tüm işlemleri profesyonel bir şekilde yapıyoruz. Arnavutköy Bilgisayar Servisi olarak İstanbul’un tüm ilçelerine hizmet veriyoruz Anlık ve planlı olarak bakım – onarım çalışmaları yapıyoruz. Bunun yanında kurumsal müşterilerimiz için bakım onarım anlaşması yapıyoruz.

Arnavutköy Bilgisayar Servisi

Özgüven Bilişim Arnavutköy Bilgisayar Servisi

BİLGİSAYAR SERVİSİ NEDİR? ( Arnavutköy Bilgisayar Servisi )

Bilgisayar servisi bilişim ürünlerinin bakım ve onarım işlemlerini profesyonel olarak yapan işletme ve firmalara denir. Aynı zamanda bu ürünlerin yazılımsal olarak sorunlarına müdahale eden bu firmalar güncel teknolojileri takip ederek size hızlı çözümler sunmaktadır. Günümüzde bilişim teknolojileri sürekli geliştiği ve değiştiği için bu değişim hayatımıza etki etmektedir. Bu sebeple insanların donanımsal ve yazılımsal ihtiyaçları bulunmaktadır. Bu ihtiyaçların sürekli devam etmesi için kullanılan sistemin entegre bir şekilde çalışması gerekmektedir. Bilişim ürünleri belirli bir zamandan sonra sorun çıkarmakta veya kullanıcının yanlış kullanması sebebiyle çeşitli problemler çıkarmaktadır. Bu problemlerin çözümü için mutlaka bilgisayar servisi hizmeti veren firmalar ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Arnavutköy Bilgisayar Servisi olarak bu anlamda profesyonel çözümlerimiz ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Bahsedilen tüm bu ihtiyaçlar için hızlı, pratik ve kaliteli çözümler sunmaktayız. Verdiğimiz bilgisayar servisi hizmetlerinde müşterimizin ihtiyaçlarını analiz ederek işlemlerimize başlarız.

Bilgisayar Servisi insanlara hizmet vermenin yanında kurumsal firmalara da hizmet vermektedir. Günümüzde birçok sektörde bilişim ürünleri kullanılmaktadır. Bu donanımlar firmanın faaliyetlerini hızlı bir şekilde sürdürmeleri için olmazsa olmaz demirbaşlar arasında yer almaktadır. Bu konuda Arnavutköy Bilgisayar Servisi olarak kurumsal müşterilerimiz ile gerekli tüm işlemler tamamlandıktan sonra bakım ve onarım sürecini başlatıyoruz. Bilgisayar sayısına bağlı olmakla birlikte tüm sektörlerdeki firmalara uygun fiyatlarımız ile hizmet veriyoruz.Bu tarz kurumsal firmalar için yerinde destek ve uzaktan destek olmak üzere iki farklı hizmet çeşidimiz bulunmaktadır. Çok kullanıcılı sistemler için genellikle sistem hataları çok yapıldığından uzaktan destek hizmeti tercih edilmektedir. İhtiyaç halinde müşterilerimizin donanım ihtiyaçları olduğunda yerinde destek hizmetini gerçekleştiriyoruz. Yapılan anlaşma ile bu hizmet çeşitleri belirlenir ve müşteri firmaya belirli periyotlarla ziyaretler gerçekleştirilir. Bu ziyaretler sonucunda bilgisayar servisi olarak müşterimize yapabileceklerimiz hakkında bilgilendirmeler yapılır. Aynı zamanda şirketin faaliyetlerini daha hızlı ve pratik yürütmesi için gerekli tavsiyeler verilir ve istenirse sistem ve donanım üzerinde iyileştirmeler yapılabilir. Bu işlemi müşterimiz güncel teknoloji ürünlerini kendi bünyesine uygun bir şekilde kullanması için yapabiliriz.

Arnavutköy Bilgisayar Servisi olarak tüm bilişim çözümlerini gerekli hassasiyetler ile sürdürüyoruz. Ev kullanıcılar ve kurumsal firmalar için sunduğumuz hizmetler çeşitlilik göstermektedir. Bunun için müşterimiz ile ilk görüşmede ihtiyaç belirlenir ve sonrasında bu ihtiyaca uygun ürünler belirlenir. Bu oluşan sorunun daha uygun bir şekilde çözümlenmesi için yapılması gerekmektedir. Ev kullanıcıları genellikle donanım, internet ve program hataları için bilgisayar servisi hizmetine başvurmaktadır. Günümüzde bilişim ürünleri ufak boyutlarda olduğu gibi masaüstü dediğimiz büyük boyutlarda da bilgisayar ve bilişim ürünleri bulunmaktadır. Bu tarz büyük ürünler için yerinde destek hizmeti vermekteyiz. Arnavutköy Bilgisayar Servisi olarak yerinde destek hizmeti için müşterimizden gerekli irtibat bilgileri ve randevu alındıktan sonra belirlenen gün ve saatte yerinde destek için ekiplerimiz yönlendirilecektir. Bu hizmet sırasında sorunlu ürünün olduğu yere gidip gerekli analizlerin yapılması sağlanır. Bu analizden sonra hatanın hangi bileşenden kaynaklandığı bulunur ve müşteriye gerekli açıklamalar yapılır. Donanımsal bir hata varsa müşteriye bu donanım hakkında bilgi verildikten sonra yapılabilecek ihtimaller değerlendirilir. Bunun sonucunda müşteri yapılacak işlem ile ilgili karar vermektedir. Yazılımsal sorunlarda ise profesyonel ekibimiz tüm yazılımsal problemlere müdahale etmektedir. Çözüm garantisiyle çalışmaktayız.

Arnavutköy Bilgisayar Servisi

Özgüven Bilişim Arnavutköy Bilgisayar Servisi

BİLGİSAYAR SERVİSİ FAALİYET ALANLARI ( Arnavutköy Bilgisayar Servisi )

Bilgisayar servisi faaliyet alanları konusunda birçok makale yazılmıştır. Günümüzde birçok firma üretim veya hizmet verme konusunda bilişim ürünlerine ihtiyaç duymaktadır. Bu nedenle bilgisayar servisleri tüm sektörlerde faaliyet gösteren firmalara çözüm ve destek hizmeti verebilir. Hizmet alanı çok geniş olduğundan her sektörde firmaya hizmet verebilir. Arnavutköy Bilgisayar Servisi olarak sektör ve firma ayırt etmeden tüm müşterilerimize hizmet veriyoruz. Bilişim ürünleri konusunda profesyonel olarak hizmet vererek müşterilerimizin faaliyetlerini sürdürmeleri için gerekli donanım ve yazılım çözümleri ile şirket devamlılığı için gerekli işlemleri yapıyoruz. Bu doğrultuda teknik servis hizmetleri dışında kurumsal kimlik ve internet reklamcılığı konusunda da müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamaktayız İnternet sitesi, logo tasarımı, grafik tasarım, online uygulamalar veya buna benzer birçok hizmeti de profesyonel olarak veriyoruz. Markalaşma sürecine giden kurumsal firmalar için online itibar çok önemli bir yerdedir. Çünkü internet mecrasında daha büyük kitlelere ulaşarak müşteri potansiyelinizi arttırabilirsiniz. Arnavutköy Bilgisayar Servisi olarak müşterilerimizin daha çok iş yapmaları için bu tarz müşteri arttırıcı hizmetleri de sağlamaktayız. Bu işlemler firmaların hedef kitlelerine daha hızlı ulaşmaları için gereklidir. Günümüzde birçok firma internet üzerinde reklam vererek veya internet sitesi oluşturarak bu büyük pazarda kendilerine yer edinme çabası içerisindedirler.

Bilgisayar Servisi bu konular gerekli ekip ve yetenekli çalışanlara sahip olmalıdır. Gelişen teknoloji ve değişen sistemlerden dolayı her firma güncel teknolojileri takip etmek zorundadır. Aksi takdirde oluşan rekabet ortamında daha gerilerde kalabilir ve bunun sonucunda müşteri kaybedebilir. Bu durum firmalar tarafından istenmeyen bir durumdur. Arnavutköy Bilgisayar Servisi unvanıyla firmamız bireysel ve kurumsal tüm müşterilerimize online hizmetler de veriyoruz. Gerekli araçları temin ederek firmaların markalaşma sürecinde ve daha sonrasında müşterilerine ürünlerini ve hizmetlerini daha iyi açıklayabilmesi için gerekli platformlarda firma adına işlemler yapıyoruz. Güncel kampanyaları ve yeni çıkan ürünlerini müşterilerine tanıtmaları için oluşturduğumuz bu platformlarda aynı zamanda online satış işlemi de gerçekleştirmelerini sağlıyoruz. Bunun sonucunda firma bazı giderlerinden kurtulmuş ve müşterisine daha az maliyet ile satış yapma fırsatını yakalamış olacaktır.

Standart Bilgisayar Servisi görüntüsünün dışına çıkarak müşterilerimizin bu tarz ihtiyaçlarını da karşılayarak maksimum düzeyde hizmet vermeyi hedefliyoruz.

Sonuç olarak Arnavutköy Bilgisayar Servisi olarak güncel donanım ve yazılım teknolojilerini takip ederek müşterimizin ihtiyaçlarını maksimum düzeyde karşılıyoruz. Sektörün büyüklüğü ve gelen talebin karşılanması anlamında gerekli çalışma ve eğitimleri tamamlayarak oluşturulan ekibimiz sayesinde bu hizmetleri profesyonel ve çözüm odaklı bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Tüm hizmetlerimizde uygun fiyat politikası ve kaliteli hizmet prensipleriyle hareket ederek işlemlerimiz gerçekleştiriyoruz. Firmamızın belirlediği politikaların kesinlikle dışına çıkmadan hizmetlerimizi veriyoruz. Bilgisayar servisi faaliyet alanları bahsettiğimiz konularında daha üstünde, çok geniş bir alanı kaplamaktadır. Bu nedenle bilgisayar servisi olarak üstümüze düşen tüm görevleri zamanında ve kalitesinde gerçekleştireceğimizi söylemekten çekinmiyoruz. Gerekli tüm ekipman ve çalışan kadromuz ile başta bilişim alanında olmak üzere tüm firmalara hizmet vermekteyiz.