Kurumsal Bakım Anlaşması

IT Bakım AnlaşmasıKurumsal Bakım Anlaşmasının Kurumsal Müşterilere Faydaları

Kurumsal Bakım Anlaşmalı müşterilerimiz vip hizmeti alırlar. Belirtilen arızanın niteliğine göre telefon, uzak masaüstü bağlantısı ve yerinde servis hizmetlerimizden, sorunu en hızlı çözüm yöntemi belirlenerek ve sorun çözülür.Arızalı ürün zaman kaybetmeden değiştirilir.Bu sebeple müşteriler donanımları bozulduğu için, iş kaybına uğramazlar. Teknolojik gelişmelerden anında haberdar olurlar ve bunun için ek bir ücret ödemezler. Anlaşma kapsamı dışındaki tüm hizmetlerden %50 indirim alırlar.

Firmalar için; bilgi iletişim sistemleri ve altyapılarının taşıdığı önem gittikçe artmaktadır. bilgisayar sistemlerinden veya alt yapıdan kaynaklanan en ufak bir sorun hem personelin vakit kaybına, hem ticari zararlara sebebiyet vermektedir.
Durum böyle olunca, sistemin düzgün çalışması, bilgilerin yedeklenmesi, oluşan sorunların en kısa sürede giderilmesi için, sürekli bir destek gerekmektedir.

Kurumsal bakım anlaşması sayesinde bilgisayarınızı servise götürmeden hem zamandan, hem maliyetten tasarruf edebilirsiniz. yerinde teknik servis imkanı sayesinde iş yükünden de kurtulmuş olursunuz.

Gereksiz ve maliyetli yatırımlardan korunur, fiyat performans açısından en iyiyi elde edersiniz.

Yazılım lisanslarınız kayıt altında tutularak ihtiyaç duyulduğunda gerekli mercilere raporlanır.

Bilgilerinizin yedeklenmesi ve korunması takip edilir ve çalışmalarınızı kaybetme riskinizi minimuma indirmiş olursunuz.

 

Periyodik Bakım
Ofis ve işyeri kullanıcıları için özellikle önerdiğimiz bu konu, soruna zamanında müdahale edilebilmesi açısında oldukça önemlidir.

 

Kurumsal Bakım anlaşması kapsamında verilen hizmetlerimiz :
• Dönemsel/Yıllık raporlama hizmeti
• Yılda 1 kez detaylı bakım ve analiz
• Müşterinin yerinde limitsiz servis
• Bakım anlaşması dışı hizmetlerde %50 indirim
• Yerinde giderilmeyen arızalarda Özgüven Bilişim Teknik Servis merkezinde ücretsiz servis
• 9×5 24 saatte, mesai saatleri içinde müdahale
• MS XP, Vista, Windows 7 ,Windows 8, Windows 10 Server 2008/2012*2016 desteği
• Microsoft Office desteği (Tekrar kurulum yada onarımı)

 

Kurumsal Bakım Anlaşmasının Geçerlilik Süresi Nedir?
Kurumsal Bakım Anlaşması 6 aylık veya 1 yıllık süreler haline yapılmaktadır.

 

Kurumsal Bakım Anlaşması

 

Öncelikle görüşme ile talepler ve sorunlar dinlenir, sonrasında müşteri temsilcilerimiz, mühendislerimizle beraber, işletmeyi analiz eder ve yapılabilecek hizmetler hakkında ön bilgiler verilir. Takip eden süreçte bir sözleşme ( Yıllık Bakım Anlaşması ) hazırlanır, onaylanması durumunda, firmanın büyüklüğüne göre bir ekip gönderilir, işletme bilgisayarlarında genel bir analiz ve bakım çalışması gerçekleştirir, sorunlar belirlenir,genel yedekler alınır, ilk genel bakım yapılır, firmanın teknik yapısı, eksikleri, geliştirmeler (performans artırımı) hakkında bir rapor hazırlanarak şirket yönetimine sunulur, bu tarihten itibaren de her türlü sorunda hızlı ve yerinde destek sağlanır.

Ticari işletmelerde, bilgisayarlardan kaynaklanan en ufak bir problem hem personelin iş gücü kaybına, hem maddi ticari zarara sebebiyet vermekte, o zaman sorun meydana geldikten sonra çözüm bulmaya değil, sorunun meydana gelmesini engellemeye çalışmak gerekmekte…

 

Adalar Ataşehir Beykoz Çekmeköy Kadıköy Kartal Maltepe Pendik Sancaktepe Sultanbeyli Şile Tuzla Ümraniye Üsküdar