Uzaktan Destek

uzaktandestek

Uzaktan Destek Almak İçin Kurumsal Bakım Anlaşmalı Müşterimiz Olmanız Gerekmektedir.

Oluşan sorun telefonla ya da uzaktan bağlantı yapılarak çözümlenir.

Uzaktan Bakım ve Destek

Evinizde, iş yerinizde, tatilde ya da dünyanın herhangi bir yerinde bilgisayarınız ile ilgili sorun mu yaşıyorsunuz? Paniğe kapılmadan önce derin bir nefes alın ve bilgisayarınızı emin ellere bırakın. Uzman kadromuz sayesinde elinizi bile kaldırmadan, bilgisayarınıza uzaktan bağlanarak, muhtemel tüm sorunlarınıza çare bulup gerekli ayarları yapıyoruz.

 

Uzaktan bakım ve destek çalışmalarımız uzman ekibimizce anında yapılmakta olup, bilgisayarınız için gerekli sorunlar giderilip, gerekli ayarlar gerçekleştirilmektedir. Bu hizmeti alabilmeniz için bilgisayarınıza Teamviewer yüklemeniz yeterli olacaktır.

Uzaktan Bakım ve Destek ekibimiz ile bilgisayarınıza bağlanarak sorunlarınızı hızlı çözüme ulaştırıyoruz. Sizden izinsiz hiçbir bilgi alınmadan güvenli bir şekilde sorunlarınızı hallediyoruz.

 

Uygun maliyet ile bilgisayarınızı servise götürmeye gerek kalmadan oturduğunuz yerden sorunlarınızı çözebilirsiniz. Bakım ve destek sırasında bilgisayarınıza yapılan her işlemi kendi ekranınızda birebir izleyebilirsiniz. Dilerseniz sizlerde bu kolay ve masrafsız yöntemi kullanarak anında sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz. Eskiden olduğu gibi bilgisayarınızı servise götürmek vakit kaybetmek yerine uzaktan bakım ve destek sayesinde kısa zamanda kalıcı çözümlere ulaşabilirsiniz. En kısa zamanda ekibimiz ile tanışmak için geç kalmamanızı öneriyoruz.