Merter Bilgisayar Servisi (0532 376 0 900)

Özgüven Bilişim, Merter Bilgisayar Servisi olarak hizmet veriyoruz.

 

Merter bölgesindeki firmaların bilgisayar servisi için hizmet alabileceği destek kısıtlıdır. Özgüven Bilişim, pazartesi-cumartesi 08:00-20:00 zamanları arasında bilgisayar desteğini müşterilerine vermeye hazırdır.

 

Merter bilgisayar teknik servis desteği için bu lokasyonda olmamız müşterilerin avantajınadır. Herhangi bir bilgisayar sorunu karşısında bizimle iletişime geçmeniz halinde 1 saat içinde firmanıza uğruyoruz.

 

Hem işletmelere hem de ev kullanıcılarına bilgisayar tamiri desteği veriyoruz.

 

İnternet bağlantı sorunları; internet kurulumu, internetin olmaması, internet yavaşlığı, internet kopması, kablosuz ağın az çekmesi, kablosuz ağın devre dışı kalması vb. internet sorunlarınız için bizden randevu alabilirsiniz.

 

Merter modem kurulumunda da hizmet veren firmamız 15 yıldır bu sektörde hizmet vermektedir. Modem kurulumu, modem değişikliği, modem ayaları yapılandırılması, modem yazılımının güncellenmesi, modem arızlarının tespit edilmesi gibi konularda destek veriyoruz.

 

İşletmelerde bulunan bilişim sisteminin kompleks olması durumunda bu işletmelerin sürekli bilişim desteğine ihtiyacı olur. İşletmeler bilişim sisteminde karşılaşabilecek olası problemlerin önüne geçebilmek için Bilgi İşlem Danışmanlık hizmeti veren firmalarla bakım anlaşması yapar. Özgüven Bilişim olarak bu hizmeti deneyimlerimiz ile işletmenizdeki bilişim sisteminin kesintiye uğramaması için gerekli önlemleri alıyoruz.

 

Bakım anlaşması dışında kalan müşteriler için servis başına ücret uygulanır. Servis başına ücret problemin türüne göre yerinde veya uzaktan yardım ile çözülerek uygulanır.

 

Son yıllarda artan taşınabilir teknolojiler sayesinde kullanıcılar mobile yoğunlaşmış durumda. İşletmelerinizde veya evlerinizde kullandığınız tabletlerinizin onarılmasını sağlıyoruz. Merter tablet tamiri için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Tabletinizi işletmenizden veya evinizden alıyoruz, firmamıza getirip arızayı tespit ettikten sonra size fiyat teklifimizi sunuyoruz. Onaylamanız durumunda tabletinizin onarımını başlatıyoruz.

 

Bir diğer hizmetimiz olan Güvenlik Kamerası işletmelerin olmazsa olmazıdır. Merter Güvenlik Kamerası kurulumu için bizimle iletişime geçin. Güvenlik Kamerası kurulumu için işletmenizi ziyaret ederek keşif işlemini yapıyoruz. Keşif sonrası sizin için fiyat teklifimizi oluşturup size iletiyoruz. Fiyatın onaylanması durumunda Özgüven Bilişimin deneyimli ekibi Kamera Kurulumu için sizi ziyaret ediyor olacaklar. Merter bölgesinde kamera kurulumu dışında kameraların bakımı veya onarımı için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

 

 

Etiket(Tag):

Merter ilçesi için verdiğimiz diğer hizmetler;

Merter bilgisayar tamiri

Merter bilgisayar teknik servisi

Merter bilgisayar servisi

Merter laptop tamiri

Merter laptop teknik servisi

Merter laptop servisi

Merter ultrabook tamiri

Merter ultrabook servisi

Merter netbook tamiri

Merter netbook servisi

Merter modem kurulumu

Merter Access point(kablosuz erişim noktası) kurulumu

Merter kartuş, toner, muadil toner satışı

Merter kartuş, toner dolumu

Merter network(ağ) kurulumu

Merter veri yedekleme

Merter data(veri, bilgi) kurtarma

Merter web tasarımı

Merter apple servisi

Merter apple tamiri

Merter bilgisayarcılar

Merter tablet tamiri

Merter tablet teknik servisi

Merter tablet servisi

Merter tablet onarımı

Merter tablet güncellemesi

Merter ipad tamiri

Merter ipad teknik servisi

Merter ipad servisi

Merter ipad onarımı

Merter ipad güncellemesi